VIDEO/ Chelsea e papërmbajtshme! Shënon dy gola brenda 120 sekondash

VIDEO/ Chelsea e papërmbajtshme! Shënon dy gola brenda 120 sekondash

19:14, 10/04/2021

Chelsea ka arritur të shënojë dy gola të shpejtë ndaj Crystal Palace në ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të në Premier League.

Fillimisht Havertz zhbllokoi rezultatin në minutën e tetë, dy minuta më vonë Havertz ishte sërish protagonist, duke asistuar për Pulisic.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco