Si e harroi Dortmundi Hummelsin në stadium?

Si e harroi Dortmundi Hummelsin në stadium?

19:37, 08/04/2021

Një episod i rrallë ka ndodhur pas takimit mes Borussia Dortmund dhe Koln në Bundesliga.

Ai që e ka pësuar ka qenë kapiteni i verdhezinjve, Matts Hummels. Në momentin që delegacioni i klubit gjerman po nisej për t’u kthyer në Dortmund, askush nuk e vuri re që mbrojtësi i njohur mungonte në autobus.

Ai u harrua në stadium dhe sipas “Sport Bild”, Hummels u shtang kur mësoi që të gjithë ishin larguar. 32-vjeçari u detyrua të kthehej i vetëm për në qytetin e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco