Lajmi i fundit

EMRI/ Kush është 45-vjeçari që humbi jetën pas aksidentit me motor, i dënuar për vrasje e trafik droge

Aguero mund të qëndrojë në Premier League, ja dy skuadrat që kanë shfaqur intersim për sulmuesin

Aguero mund të qëndrojë në Premier League, ja dy skuadrat që kanë shfaqur intersim për sulmuesin

12:23, 08/04/2021

E vetmja që e sigurt që dimë është që Sergio Aguero do të largohet nga Manchester City në fund të sezonit.

Shumë skuadra të njohura europiane kanë shfaqur interesim për të, por deri më tani nuk ka asnjë gjë konkrete.

Sipas mediave angleze, argjentinasi është gati të heqë dorë nga pjesëmarrja në Champions League që të qëndrojë në Premier League.

32-vjeçari për këtë arsye po vlerëson me vëmendje ofertat nga klube si Chelsea dhe Tottenhami që kanë shfaqur interes në drejtim të tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco