VIDEO/ Bayern barazon rezultatin ndaj PSG-së, shënon Muller

VIDEO/ Bayern barazon rezultatin ndaj PSG-së, shënon Muller

22:26, 07/04/2021

Bayern Munich e ka barazuar nĂ« 2-2 rezultatin ndaj Paris Saint Germain nĂ« “Allianz Arena”.

Në minutën e 60-të, Thomas Muller ka shënuar golin e barazimit për ta rikthyer Bayernin në lojë dhe për ta bërë edhe më interesante takimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco