VIDEO/ Më në fund, reagon Bayern. Ngushton diferencën ndaj PSG-së

VIDEO/ Më në fund, reagon Bayern. Ngushton diferencën ndaj PSG-së

21:42, 07/04/2021

Reagon Bayern dhe ngushton diferencën në 2-1 ndaj PSG-së në “Allianz Arena”.

Në minutën e 39’ ishte sulmuesi Maxim Choupo-Moting i cili shkund rrjetën e skuadrës franceze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco