VIDEO/ E pabesueshme! PSG i shënon golin e dytë Bayernit në Champions

VIDEO/ E pabesueshme! PSG i shënon golin e dytë Bayernit në Champions

21:34, 07/04/2021

E pabesueshme çfarë po ndodh në “Allianz Arena”

Paris Saint Germain po fiton me rezultatin 2-0 ndaj Bayern Munchen në ndeshjen e parë çerekfinale të Champions Leagues.

Në minutën e 28’ ishte Neymar i cili dhuron asistin e dytë dhe më pas Marquinhos dërgon topin drejt rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco