VIDEO/ Start i mrekullueshëm i PSG-së, Neymar asiston, Mbappe shënon

VIDEO/ Start i mrekullueshëm i PSG-së, Neymar asiston, Mbappe shënon

21:10, 07/04/2021

Paris Saint Germain i ka shënuar gol Bayern Munichut pas vetëm tre minutave lojë në “Allianz Arena”.

Në minutën e tretë, Neymar Junior tregoi klasin duke krijuar hapësira dhe duke asistuar në fund për Kylian Mbappe, ky i fundit me vështirësi, por arriti ta dërgoi topin në rrjetë për rezultatin 0-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco