Formacionet zyrtare: Porto – Chelsea

Formacionet zyrtare: Porto – Chelsea

20:34, 07/04/2021

Sot në orën 21:00, Porto pret Chelsean në çerekfinalen e parë të vlefshme për Champions League.

Të dy skuadrat nuk kanë qenë favorite në ndeshjet e tyre, ku Chelsea arriti që të eliminojë Atletico Madrid, ndërsa Porto bëri befasinë duke dërguar në shtëpi Juventusin.

Megjithatë, që të dyja po luftojnë për të siguruar një filetë për në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco