VIDEO/ Lukaku s’di të ndalet, Interi në avantazh!

VIDEO/ Lukaku s’di të ndalet, Interi në avantazh!

19:56, 07/04/2021

Interi ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Sassuolos.

Pas 10 minutave lojë në “San Siro”, ka shënuar sulmuesi, Romelu Lukaku.

Ishte goli i 27 për belgun në 37 paraqitje në të gjitha garat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco