Më në fund, Cristiano Ronaldo kalon në avantazh Juventusin

Më në fund, Cristiano Ronaldo kalon në avantazh Juventusin

19:18, 07/04/2021

Juventusi i ka shënuar gol Napolit në “Allianz Stadium”.

Pasi shpërdori një rast shumë, shumë të mirë në minutën e dytë, CR7 arriti që të gjejë golin dhe të zhbllokojë ndeshjen.

Ai shënoi për 1-0 në minutën e 13-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco