VIDEO/ Shënohet goli i parë në Kazakistan - Francë

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Kazakistan - Francë

15:24, 28/03/2021

Franca ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Kazakistanit, e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës “Katar 2022”.

Në minutën e 22’ ishte Ousmane Dembele ai i cili shënoi për francezët. Sulmuesi goditi fort nga brenda zonës, duke lënë të shtangur portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco