Përballja me Anglinë: Tifozët Kuq e Zi në stadium me banderolën emocionese

Përballja me Anglinë: Tifozët Kuq e Zi në stadium me banderolën emocionese

13:40, 28/03/2021

Shqipëria pret Anglinë në “Air Albania”, në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë të kualifikueseve të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Sfida do të luhet pa tifozë për shkak të masave anti-Covid, mirëpo “Tifozët Kuq e Zi” e kanë gjetur mënyrën për të qenë prezent në stadium.

TKZ ka përgatitur banderolën emocionuese që është hapur në Air Albanian me mbishkrimin: “Sytë dhe zemrën te ju”.

Mesazhi në Fb:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco