Lajme të mira për Conte-n, futbollisti shërohet plotësisht nga Covid

Lajme të mira për Conte-n, futbollisti shërohet plotësisht nga Covid

13:14, 28/03/2021

Lajme të mira nga Inter. Portieri Samir Handanovic ka fituar betejën me Covid-19. Slloveni ishte infektuar me virusin dhe pas 11 ditësh izolim ai është shëruar plotësisht.

Cvid nuk e lejoi atë të merrte pjesë në ndeshjen ndaj Torinos, por me Bolonjë, Conte do ta ketë u 36 vjeçarin në dispozicion.

Shërimi i tij është i çmuar për trajnerin e Interit, i cili mund të llogarisë shërbimet e një prej portierëve më të mirë të kampionatit italian.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco