Kosova zhvillon stërvitjen e radhës, 'Dardanët' të gatshëm për Suedinë

Kosova zhvillon stërvitjen e radhës, 'Dardanët' të gatshëm për Suedinë

20:38, 27/03/2021

Kosova e nis nesër aventurën kualifikuese në kampionatin Botëror, ndërsa përballë do ta ketë kombëtaren e Suedisë.

 “Dardanët” po e zhvillojnë sot seancën stërvitore të radhës, teksa Challandes po jep instruksionet e tij për rivalin mjaft të vështirë, Suedinë.

Në orën 20:45, Kosova pret në “Fadil Vokrri” Suedinë në kuadër të eliminatoreve për Botërorin e vitit 2022. Kujtojmë se Suedia e ka fituar ndeshjen e parë të kësaj faze ndaj Gjeorgjisë me rezultat minimal 1-0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco