VIDEO/ ‘Ne ju presim’, dikush i ndërpret fjalën trajnerit të Anglisë, shikoni reagimin e tij...

VIDEO/ ‘Ne ju presim’, dikush i ndërpret fjalën trajnerit të Anglisë, shikoni reagimin e tij...

17:49, 27/03/2021

Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë konferencës online të trajnerit të Anglisë, Gareth Southgate, para sfidës ndaj Shqipërisë, që do të zhvillohet ditën e diel në orën 18:00, në stadiumin “Air Albania”.

Teksa trajneri i “3 luanëve” ishte duke kthyer përgjigje për pyetjet e gazetarëve, një reklamë shqiptare është vendosur në sfond duke u dëgjuar në sallë, dhe duke i ndërprerë fjalën Southgejtit: “E gjeni në faqen tonë të internetit, ne ju presim”.

E këtë moment trajneri i Anglisë e ka kaluar me buzëqeshje. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco