Pësoi atak kardiak, ish-sulmuesi i Liverpool shpëton për mrekulli

Pësoi atak kardiak, ish-sulmuesi i Liverpool shpëton për mrekulli

20:06, 12/03/2021

Ish-sulmues i skuadrës së Liverpool-it dhe kombëtares së kilit, Mark Gonzales i ka shpëtuar për mrekulli një sulmi në zemer.

Lajmin e ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur, bashkĂ«shtorja e tij, Maura Riviera e cila pĂ«rmes njĂ« postimi ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur lajmin duk qetĂ«suar dhe fansat e 36-vjeçarit dhe duke u shprehur se ai Ă«shtĂ« mirĂ« dhe nĂ« njĂ« fazĂ« rikuperimi. Gonzales ka luajtur njĂ« sezon me “Redsat”, teksa ka qĂ«nĂ« nĂ« stol nĂ« finalen e LigĂ«s sĂ« KampionĂ«ve qĂ« Liverpuli ka luajtur ndaj Milanit nĂ« vitin 2007.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco