VIDEO/ Parma ngushton shifrat dhe mban gjallë shpresat

VIDEO/ Parma ngushton shifrat dhe mban gjallë shpresat

22:27, 04/03/2021

Zgjohet Parma. Ka qenë pikërisht mesfushori brazilian, Hernani që ka shkurtuar diferencat në minutën e 71-të, duke i çuar shifrat në 2-1 ndaj Interit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco