VIDEO/ Sanchez ndëshkon dy herë Parmën

VIDEO/ Sanchez ndëshkon dy herë Parmën

22:15, 04/03/2021

Inter po udhëheq 2-0 në përballjen ndaj Parmës, e vlefshme për javën e 25-të në Serie-A.

Në minutën e 54’ ishte Alexis Sanchez ai i cili shënoi për zikaltërit. Kileni përfitoi nga pasimi i gabuar i mbrojtësit emiljan, duke dërguar topin në rrjetë.

Ishte sërish sulmuesi 32 vjeçar që në minutën e 62-të shënoi për Interin, pas asistit të Lukakut, duke i çuar shifrat në 2-0.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco