VIDEO/ Shënohet goli i parë në Liverpool - Chelsea

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Liverpool - Chelsea

22:04, 04/03/2021

Chelsea po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Liverpool në Anfield, në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të në Premier League.

Në minutën e 42’ ishte Mason Mount ai i cili shënoi për “Blutë e Londrës” me një goditje të bukur nga kufinjtë e zonës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco