Gattuso mund të marrë drejtimin e skuadrës angleze?

Gattuso mund të marrë drejtimin e skuadrës angleze?

19:37, 04/03/2021

Gennaro Gattuso nuk po kalon një periudhë të mirë te Napoli, për shkak të rezultateve jo fort të mira.

Por nëse tekniku italian do të largohej nga “të kaltrit” këtë verë, mund të mos vonojë shumë për të gjetur një stol.

Sipas informacionit nga media italiane TMË , ish-mesfushori kombëtares italiane do të merrte stolin e Ëolverhampton, ku parashikohet edhe e ardhmja e Nuno Espirito Santo, me kontratë deri në qershor 2023.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco