VIDEO/ Barça me një këmbë në finale, përmbys rezultatin përballë Sevilla-s

VIDEO/ Barça me një këmbë në finale, përmbys rezultatin përballë Sevilla-s

23:11, 03/03/2021

Barcelona ka përmbysur gjithçka në ‘Camp Nou’ dhe po e mund 3-0 Sevillan.

Me këtë rezultat, Barça është me një këmbë në finale të Kupës së Mbretit

Në minutën e 95 të kohës shtesë, Martin Braithëaite shënoi për 3-0. Barça duhet të ruajë këtë rezultat deri në minutën e 120.

Sevilla po luan me një lojtar më pak, pasi para se të përfundojë koha e rregullt, Fernando u ndëshkua me të dytin të verdhë dhe u përjashtua nga ndeshja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco