VIDEO/ Pique shënon në fund, Barça - Sevilla shkon në shtesë

VIDEO/ Pique shënon në fund, Barça - Sevilla shkon në shtesë

22:56, 03/03/2021

Barcelona ka dyfishuar rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Sevilla-s, në gjysmëfinalen e dytë të Kupës së Mbretit.

Në minutën e 90+4’ ishte Gerard Pique ai i cili shënoi për katalanasit.

Tashmë ndeshja ka shkuar në shtesë, pasi sfida e parë ka përfunduar 2-0 në favor të Sevilla-s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco