VIDEO/ Penallti për Sevillan, Ocampos përballë Ter Stegen

VIDEO/ Penallti për Sevillan, Ocampos përballë Ter Stegen

22:41, 03/03/2021

Sevilla ka humbur një shans të artë për të barazuar rezultatin në sfidën ndaj Barcelonës (0-1). Lucas Ocampos nuk u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë, duke gabuar përballë Ter Stegen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco