VIDEO/ Insigne i zemëruar me shokët e ekipit pas barazimit 3-3 me Sassuolo-n

VIDEO/ Insigne i zemëruar me shokët e ekipit pas barazimit 3-3 me Sassuolo-n

22:03, 03/03/2021

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3.

Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për një penallti të fituar në aksionin e fundit të dobishëm, veprim që tërboi kapitenit napolitan.

Insigne u shfaq i  tërbuar nga veprimi që çoi në goditjen e dënimi. Ai ishte i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për penalltinë e shkaktuar.

Në media u përfol për një grindje edhe me Gattuson, por që nuk rezultoi e tillë, pasi tekniku italin kishte shkuar për ta qetësuar kapitenin e skuadrës. Ai u largua nga fusha duke flakur një shishe me ujë dhe duke shkelmuar tabelen e reklamave…

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco