VIDEO/ Reagim epik, Diletta Leotta me të pasmet e saj lë 'gojëhapur' McKennie

VIDEO/ Reagim epik, Diletta Leotta me të pasmet e saj lë 'gojëhapur' McKennie

12:08, 01/03/2021

Me siguri, Weston MecKennie nuk e imagjinonte që stoli në Verona do të kishte atë pamje magjike.

Mesfushori amerikan, i cili e ka nisur nga stoli sfidën kundër Veronës, është kapur në një moment nga telekamerat me gojën hapur teksa shihte të pasmet e gazetares të DAZN, Dieltta Leotta.

Një moment që ka çmendur të gjithë në rrjetet sociale, ndërsa të pasmet e bukuroshes Dieltta Leotta janë në formën më të mirë fizike. Shikoni si joshet futbollisti i Juventusit:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco