Tiger Woods flet për herë të parë pas aksidentit të frikshëm

Tiger Woods flet për herë të parë pas aksidentit të frikshëm

10:51, 01/03/2021

Njëri nga sportistët më të njohur të Golfit, Tiger Woods, ka reaguar për herë të parë që nga aksidenti i frikshëm që pësoi një javë më parë.

Woods pësoi lëndime të rënda fizike, kryesisht në pjesën e këmbëve, por jeta e tij nuk ishte në rrezik. Sportisti i njohur zgjodhi rrjetin e tij social, Twitter, për të dhënë një mesazh:

“Është e vështirë të shpjegosh se sa prekëse ishte sot kur ndeza televizorin dhe pashë të gjitha bluzat e kuqe. Për çdo lojtar golfi dhe çdo tifoz, ju vërtet po më ndihmoni të kaloj këtë kohë të vështirë”, tha Tiger Woods.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco