VIDEO/ Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë me Romën, por shihni çfarë rasti humbet Ibra

VIDEO/ Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë me Romën, por shihni çfarë rasti humbet Ibra

21:39, 28/02/2021

Milani e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë me Romën, në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-t të Serie A, shkruan Syri.net.

Goli i vetëm i pjesës së parë u shënua me penallti nga Kessie në minutën e 43-të.

Më parë ishte Ibrahimovic që humbi një rast të pastër, duke tentuar të godasë topin me thembër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco