FOTO/ Mckennie shpërqendrohet nga gazetarja, fytyra e shtangur e Teksanit bëhet virale në rrjet

FOTO/ Mckennie shpërqendrohet nga gazetarja, fytyra e shtangur e Teksanit bëhet virale në rrjet

10:32, 28/02/2021

Weston Mckennie e ndoqi nga stoli pjesën e parë të ndeshjes mes Veronës dhe Juventusit. Mesfushori amerikan, teksa po ndiqte me kujdes performancën e shokëve të tij të skuadrës, u shpërqendrua për një moment nga loja, duke u fokusuar tek gazetarja e “DAZN”, Diletta Leotta, e cila kaloi disa metra larg nga pankina e Juve-s.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, tregon shikimin e Mckennie që shkëputet nga topi për një moment dhe përqendrohet tek të pasmet e Leotta-s, duke sjellë një reagim të fytyrës së mesfushorit që ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Image

Kujtojmë që ndeshja mes Veronës dhe Juventus përfundoi në barazim 1-1.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco