Formacionet zyrtare: Verona – Juventus, mungesa të shumta!

Formacionet zyrtare: Verona – Juventus, mungesa të shumta!

20:29, 27/02/2021

Verona do të përballet me Juventusin në ndeshjen e vlefshme për javën 24-të në Serie A.

Andrea Pirlo po përballet me mungesa të shumta nga lëndimet, për Juven nuk do jenë të gatshëm: Morata, Dybala, Danilo, Cuadrado, Chiellini Bonucci dhe Arthur. Kurse për Veronan mungon Kalinic dhe Colley.

Juventusi po kalon një formë të mirë pasi në 5 ndeshjet e fundit ka regjistruar 4 fitore dhe një humbje, të cilën ua shkaktoi Napoli.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco