Shkëlqeu në stërvitje, sot Ernest Muçi merr lajmin e mirë nga trajneri i Legias

Shkëlqeu në stërvitje, sot Ernest Muçi merr lajmin e mirë nga trajneri i Legias

19:47, 27/02/2021

Ish-sulmuesi i Tiranës, Ernest Muçi është grumbulluar për herë të parë me Legian e Varshavës.

6 ditë pas transferimit në Poloni, 19-vjeçari është thirrur nga trajneri Çezlav Miçniviç për sfidën e sotme kundër Gornikut.

Pas paraqitjes mjaft të mirë në stërvitje ku shënoi dhe gol, Muçi sot është në stol dhe pritet me shumë interes debutimi i shqiptarit.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco