VIDEO/ Messi jep asist të bukur, Dembele rikthehet tek goli

VIDEO/ Messi jep asist të bukur, Dembele rikthehet tek goli

18:08, 27/02/2021

Barcelona po fiton 1-0 ndaj Sevillas në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga.

Skuadra e Julien Lopetegui është në disavantazh në pjesën e parë nga Barcelona. Ishte Lionel Messi i cili i dhuroi një asistim të bukur të rikthyerit nga lëndimi, Ousmane Dembele i cili shënoi në min (29′).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco