VIDEO/ Laçi barazon rezultatin ndaj Partizanit

VIDEO/ Laçi barazon rezultatin ndaj Partizanit

17:26, 27/02/2021

Laçi ka barazuar rezultatin 1-1 në sfidën ndaj partizanit e vlefshme për Kategorinë Superiore.

Në minutën e 64’ Harmon Van Dejv realizon mjaft bukur me kokë, pas harkimit nga e majta nga ana e Turkajt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco