VIDEO/ Minuta e 45+1’, shënohet goli i parë në sfidën Partizani - Laçi

VIDEO/ Minuta e 45+1’, shënohet goli i parë në sfidën Partizani - Laçi

16:52, 27/02/2021

Partizani ka kaluar në avantazh ndaj Lazios.

Në minutën e 45+1’Çinari kalon në avantazh kryeqytetasit. Një gol “made in Shkodra”. Pas asistit të Hakajt, sulmuesi i të kuqve nuk ka falur duke tundur rrjetën e Sherrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco