Conte: Më futen të dridhurat kur mendoj për Italinë, dera në...

Conte: Më futen të dridhurat kur mendoj për Italinë, dera në...

10:51, 27/02/2021

Për Antonio Conte-n, Kombëtarja nuk është një përvojë e mbyllur. Pas aventurës në stolin blu nga 2014 në 2016, me Kampionatin Evropian në Francë të mbyllur në çerekfinale, në penallti, ndaj Gjermanisë, trajneri aktual i Interit , i intervistuar nga Corriere della Sera, nuk i mbyll dyert e një kthimi të bujshëm në ekipin kombëtar: " “Nëse mendoj për ekipin kombëtar, më vijnë të dridhura. Dera në përfaqësuesen e Italisë do të jetë gjithmonë e hapur për mua”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco