Laporta për Messin: Do t'i bëj një ofertë që nuk mund ta refuzojë

Laporta për Messin: Do t'i bëj një ofertë që nuk mund ta refuzojë

09:05, 27/02/2021

Kandidati presidencial për zgjedhjet në Barcelonë, Joan Laporta, duke i sigurt se do ta bind Lionel Messin tw rinovojë kontratën me katalanasit.

“Unë do t’i bëjë një ofertë të cilën ai nuk mund ta refuzojë”, tha Laporta për TV3. Laporta duket i qetë edhe pse ka disa klube si Manchester Cityt dhe PSG janë të gatshëm për t’i shpenzuar gjithë parat e tyre që të transferojnë Messin në skuadër. Kapiteni i Barcelonës po pret që të vendosë rreth së ardhmes kur një president i ri të marrë drejtimin e klubit.

Joan Laporta, ishte president i Barcelonës, në kohën kur klubi theu rekordin duke fituar gjashtë trofe brenda një sezoni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco