Hidhet shorti i Europa League, përplasja e madhe Manchester United-Milan

Hidhet shorti i Europa League, përplasja e madhe Manchester United-Milan

13:21, 26/02/2021

Në Nion të Zvicrws u hodh shorti i fazës së 1/8-ave të finaleve të Europa Lague, shkruan Syri.net.

Shorti përplas Manchester United me Milanin, teksa Ajax gjen Young Boys.

Roma në të cilën luan mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, do të ketë si kundërshtar ekipin ukrainas të Shaktar Donetsk.

Ndeshjet e kësaj faze do të zhvillohen në dy data (11 dhe 18 mars).

Çiftet e 1/8-ave

Ajax-Young Boys

Dinamo Kiev-Villareal

Roma-Shaktar Donjesk

Olimpiakos-Arsenal

Dinamo Zagreb-Tottenham

Manchester United-Milan

Slavia Pragë-Rangers

Granada-Molde

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco