VIDEO/ Dorëzohet Atalanta, Real Madrid në avantazh 4 minuta nga fundi

VIDEO/ Dorëzohet Atalanta, Real Madrid në avantazh 4 minuta nga fundi

22:49, 24/02/2021

Real Madrid ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Atalantës, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 86’ ishte mbrojtësi francez Ferland Mendy ai i cili shënoi për “Los Blanco-s”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco