VIDEO/ Nuk ndalet Man City, shënon edhe të dytin ndaj Borussia-s

VIDEO/ Nuk ndalet Man City, shënon edhe të dytin ndaj Borussia-s

22:31, 24/02/2021

Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë 2-0 ndaj Borussia Monchengladbach, në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve.

Në minutën 65’ ishte Gabriel Jesus ai i cili shënoi për “Qytetarët”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco