Formacionet zyrtare: Borussia Monchengladbach – Man City

Formacionet zyrtare: Borussia Monchengladbach – Man City

20:09, 24/02/2021

Manchester City sot në mbrëmje luan në transfertë kundër Borussia Monchengladbach për fazën e 1/8 në Champions League.

Pep Guardiola ka qëllim në këtë sezon të fitojë trofeun më të lakmuar nga skuadrat europiane, ndërsa Monchengladbach do mundohet t’i shkaktojë probleme.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco