Neymar ka rinovuar me PSG-në? 'Jam zgjuar i lumtur, jam stërvitur i lumtur… përse?'

Neymar ka rinovuar me PSG-në? 'Jam zgjuar i lumtur, jam stërvitur i lumtur… përse?'

17:59, 24/02/2021

Neymar mesa duket ka hedhur të zezën mbi të bardhë.

Tashmë braziliani është shumë i lumtur në Paris dhe së fundmi ka pasur zëra për rinovimin e kontratës me PSG-në.

“Jam zgjuar i lumtur, jam stërvitur i lumtur… përse?”, shkroi Neymar në rrjetet sociale.

Reagimi i PSG-së ishte i menjëhershëm me emoji duke i sugjeruar që të mos flasë, këtu vërtet mund të ketë diçka. Neymar është pjesë e PSG-së që nga viti 2017.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco