VIDEO/ Bayern po shkatërron Lazion, shënon edhe Sane

VIDEO/ Bayern po shkatërron Lazion, shënon edhe Sane

22:02, 23/02/2021

Bayern Munich po fiton 3-0 ndaj Lazios në “Olimpico”.

Pas 45 minutash lojë, kampionët në fuqi të Europës janë duke i turpëruar italianët në shtëpinë e tyre.

Robert Lewandowski ishte ai që shënoi për 0-1 në minutën e nëntë të ndeshjes, më pas golin e ka gjetur edhe 17-vjeçari, Jamal Musiala, shënoi për 0-2 në minutën e 24’, ndërsa për 0-3 ka shënuar Leroy Sane.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco