Notat e Juventus-Crotone/ Ronaldo shkëlqeu, por më i miri i ndeshjes ishte...

Notat e Juventus-Crotone/ Ronaldo shkëlqeu, por më i miri i ndeshjes ishte...

09:03, 23/02/2021

Juventus fitoi me lehtësi mbrëmjen e djeshme ndaj Crotones në javën e 22-të në Serie A.

Bardhezinjtë fituan me rezultatin 3-0, ndërsa Cristiano Ronaldo shkëlqeu duke shënuar dy gola.

Portugezi u vlerësua me notën 8.2, por nuk rezultoi më i miri i ndeshjes.

Whoscored.com shpalli Ramseyn më të mirin e sfidës, duke i vënë notën 8.3.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco