Florian Marku jep premtimin e madh: Do të shpallem kampion bote!

Florian Marku jep premtimin e madh: Do të shpallem kampion bote!

23:19, 22/02/2021

Florian Marku vazhdoi ecurinë e fitoreve në boksin profesionist pasi e mposhti britanikun, Rylan Charltonin.

Sot, Marku në profilin e tij shkroi se do të synojë kampionin e botës.

“Unë ju premtoj të gjithëve që do jap shpirtin deri sa të arrij ëndrrat e mia, të shpallem kampion bote” – shkroi Florian Marku.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco