Champions/ Bayern Munich publikon listën e lojtarëve për duelin ndaj Lazios

Champions/ Bayern Munich publikon listën e lojtarëve për duelin ndaj Lazios

23:00, 22/02/2021

Bayern Munich ka publikuar listën e futbollistëve për ndeshjen kundër Lazios në Champions League.

Kampionët në fuqi kanë disa mungesa të rëndësishme në duelin që do të zhvillohet në Roma.

Thomas Muller mungon shkaku i COVID-19, njësoi si Benjamin Pavard, ndërsa Serge Gnabry nuk është i pranishëm shkaku i lëndimit. Pos tyre, mungojnë edhe Douglas Costa dhe Corentin Tolisso.

Lista e Bayernit për ndeshjen ndaj Lazios: Neuer, Hoffmann, Sule, Kimmich, Martinez, Lewandowski, Sane, Choupo-Moting, Boateng, Goretzka, Davies, Sarr, Hernandez, Roca, Alaba, Coman, Musiala.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco