KĂ«tyre 8 skuadrave Lionel Messi nuk ka arritur qĂ« t’i shĂ«nojĂ« gola

KĂ«tyre 8 skuadrave Lionel Messi nuk ka arritur qĂ« t’i shĂ«nojĂ« gola

22:02, 22/02/2021

Futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi prej 17 vitesh luan futboll në nivelet më të larta.

Gjithmonë ka qenë rreziku kryesor për kundërshtarët, por ka skuadra që i kanë rezistuar magjisë së argjentinasit.

Messi nuk ka arritur të shënoj gol kundër 8 skuadrave që ka luajtur. Bëhet fjalë për ekipet, si: Inter, Rubin Kazan, Benfica, Xerez, Al Sadd, Gramenet, Murcia dhe Udinese.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco