VIDEO/ Ronaldo i papërmbajtshëm! Portugezi shënon dy gola të shpejtë

VIDEO/ Ronaldo i papërmbajtshëm! Portugezi shënon dy gola të shpejtë

21:40, 22/02/2021

Portugezi i Juventusit shënoi dy gola të shpejtë në përballjen ndaj Crotones për javën e 22-të në Serie A.

Fillimisht CR7-ta në minutën e 38’ lëshoi nga largësia një silurë e cila u grushtua nga portieri dhe më pas në vazhdim të aksionit Cristiano shënon me kokë.

Edhe goli i dytë vjen pas 7 minutash pas një goditje të bukur me kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco