Milan-Inter: Rrjeti ‘shpërthen’ në meme

Milan-Inter: Rrjeti ‘shpërthen’ në meme

09:27, 22/02/2021

Inter shënoi fitoren bindëse ndaj rivalit të qytetit, Milan.

Zikaltrit dominuan nga minuta e parë dhe me plot meritë fituan me rezultat bindës 3-0.

Me këtë fitore, Interi mban distancën në kreun e Seria A me 53 pikë, ndërsa Milan renditet një vend më poshtë me 49 pikë.

Dhe në lidhje me këtë fitore të skuadrës së drejtuar nga Antonio Conte rrjeti ka shpërthyer në meme, siç mund t’i shihni më poshtë.

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

  Komentet

  Shto koment

  Denonco