Formacioni zyrtar: Rayo Vallecano – Barcelona, rikthehet Messi

Formacioni zyrtar: Rayo Vallecano – Barcelona, rikthehet Messi

20:25, 27/01/2021

Rayo Vallecano do të presë Barcelonën në ndeshjen e vlefshme për 1/8 e finales së Kupës së Mbretit.

Rayo Vallecano është mposhtur nga Mallorca në ndeshjen e fundit, ndërsa Barcelona ka fituar ndaj Elches.

Bie në sy rikthimi i Lionel Messit me skuadrën e Barcelonës pasi ishte i pezulluar dy ndeshjet e fundit.

Formacioni zyrtar:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco