VIDEO/ Shënohen dy gola të shpejtë në sfidën Atalanta - Lazio

VIDEO/ Shënohen dy gola të shpejtë në sfidën Atalanta - Lazio

18:29, 27/01/2021

Po luhet në këto momente ndeshja mes Lazio-s dhe Atalantës, e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Italisë.

Pas Berat Gjimshiti dhe Vedat Muriqi, janë shënuar edhe dy gola të tjerë në këtë takim.

Fillimisht, ishin bardhekaltërit që arritën që të përmbysnin rezultatin, me anë të Francesco Acerbi (minuta, 34).

Mirëpo, 3 minuta më vonë bergamaskët vendosën baraspeshën, falë golit të shënuar nga Ruslan Malinovsky.

Ndeshja në këto momente është 2-2.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco