VIDEO/ Jo vetëm me kundërshtarin, Pepe bëhet agresiv edhe me shokun e skuadrës

VIDEO/ Jo vetëm me kundërshtarin, Pepe bëhet agresiv edhe me shokun e skuadrës

14:26, 26/01/2021

Mbrojtësi portugez, Pepe, vazhdon të jetë i njëjtë, ashtu agresiv siç jemi mësuar ta shikojmë në shumicën e rasteve, kryesisht kur luante me Realin e Madridit.

Portugezi është bërë përsëri protagonist dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pas një përplasje që kishte me shokun e skuadrës.

Pepe përplaset keq në fushë me Lum Ndiaje, teksa është dashur ndërhyrja e shokëve të skuadrës dhe arbirit për të qetësuar situatën.

Duket se të dy lojtarët kanë pasur diçka për të zgjidhur që para ndeshjes.

Ndërkohë Porto triumfoi në ndeshjen nda Farense në transfertë me rezultatin 1-0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco